НОЋ ВИНИЛА У ЗАЈЕЧАРСКОЈ ГИМНАЗИЈИ

У зајечарској Гимназији ће се дана 25.11.2021. године са почетком у 16 часова одржати „Ноћ Винила“, дешавање које организује Ученички парламент, а где ће љубитељи звука грамофонске плоче моћи да учествују у размени истих, као и да послушају песму са плоче и неког од дигиталних извора звука, и оцене који је бољи. Такође, људи који никада нису имали прилику да виде и чују грамофонску плочу ће имати прилику управо у Гимназији.

На крају вечери ће један срећни добитник добити награду – грамофонску плочу!

Цена улазнице је 100 динара, и куповаће се на улазу у Гимназију. Поред места за продају улазница ће се налазити и донаторска кутија, где ће гости моћи да донирају одређену суму новца.

Сав новац прикупљен продајом улазница, као и новац из донаторске кутије ће бити уложен у реновирање ученичког кутка у Гимназији у Зајечару.

У просторијама школе је обавезно ношење заштитне маске.

Ако желите да изложите своје плоче за размену и/или продају, пријавите се до 22.11.2021. на мејл: nocvinila@gmail.com у којем ћете навести ваше: име и презиме, као и приближан број плоча које бисте донели.

Ученички парламент Гимназије у Зајечару се посебно захваљује vinylstore.rs.