Још једно признање за Младена Шљивовића

Младен Шљивовић, наставник физике у нашој школи, добитник је специјалног признања за најбољу употребу дигиталних алата у настави (Андроид игрица и експерименти као учење о нуклеарним реакторима) у категорији средњих школа на националном конкурсу “Магија је у рукама наставника”, за најбоље примере наставе на даљину. Конкурс су организовали НАЛЕД (Национална алијанса за локални економски развој) и организација за развој каријере и омладинског предузетништва „Connecting“, у сарадњи са Министарством просвете, науке и технолошког развоја, Заводом за унапређивање образовања и васпитања, Републичким секретаријатом за јавне политике и Радио-телевизијом Србије, у оквиру пројекта Јавно-приватни дијалог за развој, који подржава Америчка агенција за међународни развој (USAID). Младену је ово 50. награда у досадашњем раду. Честитамо!

Comments (1)