РЕЗУЛТАТИ СА ПРИЈЕМНИХ ИСПИТА ГЕНЕРАЦИЈЕ 2017/2018.

Анкетирано је 78 ученика. Од тог броја, њих 62 (79% ) уписало је факултет на терет буџета РС, самофинансирајућих има 9 (12% ) а преостали ученици, њих 7 (9% ), нису уписали ниједан факултет или ће покушати у другом уписном року.

Највише матураната уписало је Електронски факултет у Нишу, њих осморо. ФОН је уписало четворо наших ученика, као и Филолошки факултет у Београду. По 3 студента имаће Електротехнички факултет у Београду, Пољопривредни факултет у Београду, Фармацеутски факултет у Београду, Правни у Београду, Билошки факултет у Београду, Технолошко металуршки у Београду и Висока школа за електротехнику и рачунарство у Београду. По 2 ученика уписало је следеће факултете: ПМФ у Београду, Факултет физичке културе у Нишу, Факултет за безбедност у Београду, Факултет политичких наука у Београду, Саобраћајни факултет у Београду, Медицински у Београду, Правни факултет у Нишу и Филозофски у Нишу. По једног студента из наше школе имаће следећи факултети и више школе: Филолошки факултет у Крагујевцу, Висока струковна стоматолошка школа у Београду, Факултет за дизајн у Нишу, Филозофски факултет у Београду, Хемијски факултет у Београду, Машински у Нишу и Београду, Архитектонски факултет у Београду, Технички факултет у Бору, Физички у Београду, Географски у Београду, Виша медицинска школа у Београду, Грађевински у Београду, Висока струковна школа за васпитаче у Пироту, Висока струковна школа за туризам у Београду, Универзитет Сингидунум, Биолошки факултет у Словенији и Факултет традиционалних уметности у Бугарској.