Окружно такмичење из математике 2020.

Окружно такмичење из математике одржано је 1.3.2020. године у Сокобањи. Нашу школу представљали су: Катарина Стефановић и Павле Савић (I3), Жељко Чукић, Милош Васиљевић, Страхиња Соколовић и Никола Радисављевић (I4), Зоран Лунгановић, Лука Давидовић, Матеја Станковић и Василије Јовановић (II4), Михајло Митровић (III3), Анђела Бешир, Петар Васиљевић, Бранко Грбић, Милутин Никодијевић (IV4), Ива Величковић (IV3). Наши ученици поново су остварили сјајне резултате и освојили прва места у свим разредима – Страхиња Соколовић, Зоран Лунгановић, Михајло Митровић и Анђела Бешир. Они су обезбедили пласман на Државно такмичење, као и Петар Васиљевић који је освојио друго место у 4. разреду. Честитамо, и пуно успеха и среће на следећем нивоу!