Куп градова и Првенство Србије у кросу 2020

У суботу 31.10.2020. године Зајечар је био домаћин јединствене спортске манифестације – Купа градова и Првенства Србије у кросу. Наши ученици поново су остварили сјајне резултате. Ива Малетић (III3) освојила је златну медаљу у трци на 4000 метара у конкуренцији млађих јуниорки, а имала је на крају бољи резултат и од старијих јуниорки. Растко Николић (I2) освојио је 2. место у трци ученика првог и другог разреда средњих школа, као и Андреј Линднер (III3) у трци ученика трећег и четвртог разреда. У истој трци Вук Стефановић (III1) освојио је 3. место. Теодора Милановић (I2) освојила је 8. место у трци ученица првог и другог разреда средњих школа, док је Небојша Пауновић (II1) освојио 10. место у трци ученика првог и другог разреда. Честитамо!

Више информација можете видети на сајту Глас спорта.