Дан отворених врата Филозофског факултета из Ниша

Филозофски факултет из Ниша организовао је Дан отворених врата у среду 3. априла. Том приликом, додељене су и награде и похвалнице најбоље пласираним ученицима на такмичењу у познавању француске културе.

Наше ученице Анђела Станков и Катарина Ђоровић освојиле су прво и друго место, у категорији средњошколаца. Анђела је добила  похвалницу, француско-српски речник, торбу ТВ 5 Монд, књигу на француском, а као највреднији део награде, ослобађање од трошкова уписа на прву годину Филозофског факултета, департмана за француски језик, као и трошкова припремне наставе. Пакет за другопласирану Катарину био је исти, осим што је она ослобођена само од трошкова припремне наставе. Наша Гимназија добила је на поклон белу таблу.

Честитамо још једном обема на сјајним резултатима и вредним наградама!